S33-A
LEADMED
>> Információ
Az öntisztító KOI-érzékelő az UV-elnyelés érzékelési elvét használja a víz szervesanyag-tartalmának mérésére. Az érzékelő kettős optikai útszerkezetet alkalmaz, amely automatikusan kiküszöböli a zavarosság és a környezeti fény interferenciáját. Előnye a hosszú élettartam, a karbantartást nem igénylő, nincs reagens, nincs előkezelés, és gyors válaszidő. Felszíni vizekben, talajvízben, kommunális szennyvízben, ipari szennyvízben és egyéb olyan alkalmazásokban használható, amelyek hosszú távú KOI figyelmeztetést és monitorozást igényelnek.

>> Jellemzők
Öntisztító ablakfólia bevonattal a mikrobiális szennyeződés csökkentésére;
Az öntisztító ablaktörlő másodlagosan tisztíthatja az ablakfelületet;
A műszer automatikusan kompenzálja a háttérfényt a kétsugaras rendszeren keresztül;
Nincs minta előkezelés, gyors reakcióelemzés, nincs reagens, nincs mintavevő berendezés;
Gyors mérési sebesség, valós idejű online munkavégzés;
Nincs másodlagos szennyezés, nincs szükség vegyi reagensekre;
Alacsony karbantartási költség, rugalmas telepítés, egyszerű és könnyen kivitelezhető.
>> Paraméterek
| Specifikáció | Részletek |
| Méret | Φ45mm * 215mm (hossz) |
| Súly | 0,74 kg |
| Fő anyag | 316 rozsdamentes acél + POM |
| O gyűrű: viton gyűrű+ gumigyűrű | |
| Kábel: PVC | |
| Vízállósági arány | IP68 |
| Mérési tartomány | 0,1–1000 mg/L (ekvivalens KHP) (200 mg/L, 500 mg/L kapható) |
| Hőmérséklet: 0-50 ℃ | |
| Mérési pontosság | ±2% vagy 0,5 mg/L (ekvivalens KHP) vegyük a nagyobbat |
| Hőmérséklet: ±0,5 ℃ | |
| Felbontás | 0,1 mg/l (ekvivalens KHP) |
| Hőmérséklet: 0,1℃ | |
| Adatkimenet | RS 485, Modbus |
| Hatalom | DC 12~24V, áram < 50mA |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ℃ ~ + 60 ℃ |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 ℃ |
| Nyomástartomány | ≤1Mpa |
| Kábel hossza | 5 m szabványos kábel, más hosszúság választható; |
| Jótállási időszak | 12 hónap |

| 1. Optikai mérőablak |
| 2. Tisztító ablaktörlő |
| 3. Testház Rozsdamentes acél |
| 4. Vízálló csatlakozó |