S33-A
DIPIMPIN
>> Maklumat
Sensor COD pembersihan diri menggunakan prinsip pengesanan penyerapan UV untuk mengukur bahan organik di dalam air. Sensor menggunakan reka bentuk struktur laluan optik berganda, yang secara automatik boleh menghapuskan gangguan kekeruhan dan cahaya ambien. Ia mempunyai kelebihan hayat yang panjang, bebas penyelenggaraan, tiada reagen, tiada prarawatan, dan kelajuan tindak balas yang cepat. Ia boleh digunakan dalam air permukaan, air bawah tanah, kumbahan perbandaran, air sisa industri dan aplikasi lain yang memerlukan amaran dan pemantauan jangka panjang COD.

>> Ciri-ciri
Tingkap filem pembersihan diri bersalut untuk mengurangkan pencemaran mikrob;
Pengelap pembersih diri boleh membersihkan permukaan tingkap sekunder;
Instrumen ini merealisasikan pampasan automatik cahaya latar belakang melalui sistem dwi rasuk;
Tiada prarawatan sampel, analisis tindak balas pantas, tiada reagen, tiada peralatan pensampelan;
Kelajuan pengukuran pantas, kerja dalam talian masa nyata;
Tiada pencemaran sekunder, tidak memerlukan reagen kimia;
Kos penyelenggaraan yang rendah, pemasangan yang fleksibel, ringkas dan mudah dibina.
>> Parameter
| Spesifikasi | Butiran |
| Saiz | Φ45mm*215mm (panjang) |
| Berat badan | 0.74KG |
| Bahan Utama | 316 Keluli Tahan Karat + POM |
| O ring: cincin viton + cincin getah | |
| Kabel: PVC | |
| Kadar Kalis Air | IP68 |
| Julat Pengukuran | 0.1~1000mg/L (bersamaan KHP) ( 200mg/L, 500mg/L tersedia) |
| Suhu: 0~50 ℃ | |
| Mengukur Ketepatan | ±2% atau 0.5 mg/L (bersamaan KHP)mengambil yang lebih besar |
| Suhu: ±0.5 ℃ | |
| Resolusi | 0.1mg/L (bersamaan KHP) |
| Suhu: 0.1 ℃ | |
| Output Data | RS 485, Modbus |
| kuasa | DC 12~24V, semasa < 50mA |
| Suhu Penyimpanan | -20℃~+60℃ |
| Suhu Bekerja | 0~50 ℃ |
| Julat Tekanan | ≤1Mpa |
| Panjang Kabel | Kabel standard 5m, panjang lain boleh menjadi pilihan; |
| Tempoh Jaminan | 12 bulan |

| 1. Tingkap pengukur optik |
| 2. Pengelap pembersih |
| 3. Badan perumahan keluli tahan karat |
| 4. Penyambung kalis air |