S200-C
LEADMED
>> Információ
Az összetett ammónia-nitrogén-érzékelő az ion-szelektív membránelektródák kimutatási módszerét alkalmazza. Az észlelési rész pH-ból, hőmérsékletből, referenciaelektródából és káliumionból (opcionális) áll, hogy összetett elektródot képezzenek. A kompozit elektródában számos paraméter módosítható az interferencia csökkentése érdekében. Az érzékelő a gyár elhagyása előtt belső kalibrációs görbével rendelkezik, könnyen használható. Széles körben alkalmazható a felszíni vizek, a felszín alatti vizek, a kommunális szennyvíz és a szennyező források online minőségellenőrzésében.
>> Jellemzők
Az összetett elektróda kialakítása előnyös a zavaró ionok hatásának kiküszöbölésére;
Nincs minta előkezelés, alkalmas online monitorozásra;
Új ionérzékelő membránfej kialakítás, hosszú üzemi emelés;
Könnyű karbantartás, elektródamodul kialakítás, egyszerű kezelés;
Opcionális tisztítóeszköz, csökkenti a karbantartási munkaterhelést;
Jó reprodukálhatóság, hosszú távú stabil munkavégzés.
>> Paraméterek
| Specifikáció | Részletek |
| Méret | Φ35mm * 225mm (hossz) |
| Súly | 0,25 kg |
| Fő anyag | POM |
| O gyűrű: viton gyűrű+ gumigyűrű | |
| Kábel: PVC | |
| Vízállósági arány | IP68 |
| Mérési tartomány | 0-1000 mg/L (0-10 mg/L, 0-100 mg/l opcionálisan) |
| Mérési pontosság | ±3%-os standard oldat |
| Felbontás | 0,01 mg/l |
| Kompenzációs paraméter | Hőmérséklet, pH, K+ (opcionális) |
| Adatkimenet | RS 485, Modbus |
| Hatalom | DC 12~24V, áram < 50mA |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ℃ ~ + 60 ℃ |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 ℃ |
| Mélység tartomány | ≤15 méter mélységben |
| Kalibrálási mód | Egypontos vagy kétpontos kalibráció |
| Kábel hossza | 5 m szabványos kábel, más hosszúság választható; |
| Jótállási időszak | Érzékelő test 12 hónap, pH, ammónium, referencia elektróda 6 hónap. |

| 1. Védősapka |
| 2. Mérőelektróda |
| 3. Testház Rozsdamentes acél |
| 4. Dugó |