| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
S200-C
LEADMED
>> Informatie
De samengestelde ammoniak-stikstofsensor maakt gebruik van de ionselectieve membraanelektrodedetectiemethode. Het detectiegedeelte bestaat uit pH, temperatuur, referentie-elektrode en kaliumion (optioneel) om een samengestelde elektrode te vormen. Verschillende parameters in de composietelektrode kunnen worden gewijzigd om interferentie te verminderen. De sensor is vóór het verlaten van de fabriek voorzien van een interne kalibratiecurve, eenvoudig te gebruiken. Het kan op grote schaal worden gebruikt bij de online kwaliteitsmonitoring van oppervlaktewater, grondwater, gemeentelijk rioolwater en vervuilingsbronnen.
>> Kenmerken
Het ontwerp van de samengestelde elektrode is gunstig om de invloed van interfererende ionen te elimineren;
Geen monstervoorbehandeling, geschikt voor online monitoring;
Nieuw ontwerp van de ionensensormembraankop, lange servicelift;
Eenvoudig onderhoud, ontwerp van de elektrodemodule, eenvoudige bediening;
Optioneel reinigingsapparaat, vermindert de onderhoudswerklast;
Goede reproduceerbaarheid, langdurig stabiel werk.
>> Parameters
| Specificatie | Details |
| Maat | Φ35mm*225mm (lengte) |
| Gewicht | 0,25 kg |
| Hoofdmateriaal | POM |
| O-ring: vitonring + rubberen ring | |
| Kabel: PVC | |
| Waterdicht tarief | IP68 |
| Meetbereik | 0~1000mg/L (0~10mg/L, 0~100 mg/L voor optioneel) |
| Meetnauwkeurigheid | ±3% standaardoplossing |
| Oplossing | 0,01 mg/l |
| Compenserende parameter | Temperatuur, pH, K+ (optioneel) |
| Gegevensuitvoer | RS485, Modbus |
| Stroom | DC 12~24V, stroom < 50mA |
| Opslagtemperatuur | -20℃~+60℃ |
| Werktemperatuur | 0~50℃ |
| Dieptebereik | ≤15 meter diepte |
| Kalibratie manier | Eénpunts- of tweepuntskalibratie |
| Kabellengte | Standaardkabel van 5 m, andere lengte kan optioneel zijn; |
| Garantieperiode | Sensorlichaam 12 maanden, pH, ammonium, referentie-elektrode 6 maanden. |

| 1. Beschermkap |
| 2. Meetelektrode |
| 3. Lichaamsbehuizing Roestvrij staal |
| 4. Stekker |