| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
S30-A
LEADMED
>> Információ
A pH/ORP/Hőmérséklet 3 az 1-ben vízérzékelő nagy stabilitású ipari online elektródát fogad el, amely alkalmas felszíni vízhez, talajvízhez, kommunális szennyvízhez, ipari szennyvízhez és egyéb alkalmazásokhoz.
Az érzékelőtest anyaga választható SS316 vagy titán.
egy érzékelővel, hogy egyszerre 3 paramétert biztosítson a tesztelés során, így több időt takaríthat meg.

>> Jellemzők
Jellemzők:
Különféle telepítési módok támogatása, számos alkalmazásra alkalmas;
Az új kettős sóhíd szerkezet meghosszabbítja az érzékelő élettartamát;
Az elektróda lapos fejű mikrobuborékos kialakítása, könnyen tisztítható és robusztusabb;
RS485 kommunikációs interfész, szabványos Modbus protokoll, könnyen telepíthető;
>> Paraméterek
| Specifikáció | Részletek |
| Méret | Φ30mm*241,50mm (hossz) |
| Súly | 0,24 kg |
| Fő anyag | 316 rozsdamentes acél + POM |
| O gyűrű: viton gyűrű+ gumigyűrű | |
| Kábel: PVC | |
| Vízállósági arány | IP68 |
| Mérési tartomány | pH: 0,00-14,00;ORP: -1999~+1999 mV |
| Mérési pontosság | pH: ±0,1;ORP: ±20 mV standard oldat |
| Felbontás | pH: 0,01;ORP: 0,1 mV |
| Adatkimenet | RS 485, Modbus |
| Hatalom | DC 12~24V, áram < 30mA |
| Tárolási hőmérséklet | 0℃~+60℃ |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 ℃ |
| Nyomástartomány | ≤0,5 Mpa |
| Kalibrálási mód | pH: Kétpontos vagy hárompontos kalibrálás; ORP: egypontos kalibráció |
| Kábel hossza | 5 m szabványos kábel, más hosszúság választható; |
| Jótállási időszak | 12 hónap |