S200-C
DIPIMPIN
>> Maklumat
Sensor nitrogen ammonia kompaun menggunakan kaedah pengesanan elektrod membran terpilih ion. Bahagian pengesanan terdiri daripada pH, suhu, elektrod rujukan dan ion kalium (pilihan) untuk membentuk elektrod sebatian. Beberapa parameter dalam elektrod komposit boleh diubah suai untuk mengurangkan gangguan. Sensor sebelum meninggalkan kilang adalah dengan lengkung penentukuran dalaman, mudah digunakan. Ia boleh digunakan secara meluas dalam pemantauan kualiti dalam talian air permukaan, air bawah tanah, kumbahan perbandaran dan sumber pencemaran.
>> Ciri-ciri
Reka bentuk elektrod kompaun berfaedah untuk menghapuskan pengaruh ion yang mengganggu;
Tiada sampel prarawatan, sesuai untuk pemantauan dalam talian;
Reka bentuk kepala membran sensor ion baharu, lif perkhidmatan yang lama;
Penyelenggaraan mudah, reka bentuk modul elektrod, operasi mudah;
Peranti pembersihan pilihan, mengurangkan beban kerja penyelenggaraan;
Kebolehulangan yang baik, kerja stabil jangka panjang.
>> Parameter
| Spesifikasi | Butiran |
| Saiz | Φ35mm*225mm (panjang) |
| Berat badan | 0.25KG |
| Bahan Utama | POM |
| O ring: cincin viton + cincin getah | |
| Kabel: PVC | |
| Kadar Kalis Air | IP68 |
| Julat Pengukuran | 0~1000mg/L (0~10mg/L, 0~100mg/L untuk pilihan) |
| Ketepatan Mengukur | ±3% penyelesaian standard |
| Resolusi | 0.01mg/L |
| Parameter pampasan | Suhu, pH, K+ (pilihan) |
| Output Data | RS 485, Modbus |
| kuasa | DC 12~24V, semasa < 50mA |
| Suhu Penyimpanan | -20℃~+60℃ |
| Suhu Bekerja | 0~50 ℃ |
| Julat Kedalaman | ≤15 meter kedalaman |
| Cara Penentukuran | Penentukuran satu titik atau dua titik |
| Panjang Kabel | Kabel standard 5m, panjang lain boleh menjadi pilihan; |
| Tempoh Jaminan | Badan sensor 12 bulan, pH, ammonium, elektrod rujukan 6 bulan. |

| 1. Penutup pelindung |
| 2. Elektrod penyukat |
| 3. Badan perumahan keluli tahan karat |
| 4. Palam |