| Ketersediaan: | |
|---|---|
| Kuantiti: | |
S30-A
DIPIMPIN
>> Maklumat
Sensor air 3-dalam-1 pH/ORP/Suhu menggunakan elektrod dalam talian industri kestabilan tinggi, sesuai untuk air permukaan, air bawah tanah, kumbahan perbandaran, air sisa industri dan aplikasi lain.
Bahan badan sensor boleh dipilih SS316 atau Titanium.
dengan satu sensor untuk membekalkan 3 parameter pada satu masa ujian, sekali gus dapat menjimatkan lebih banyak masa.

>> Ciri-ciri
Ciri-ciri:
Menyokong jenis kaedah pemasangan, sesuai untuk banyak aplikasi;
Reka bentuk struktur jambatan garam berganda baharu memanjangkan hayat perkhidmatan sensor;
Reka bentuk gelembung mikro kepala rata elektrod, mudah dibersihkan dan lebih teguh;
Antara muka komunikasi RS485, protokol Modbus standard, mudah dipasang;
>> Parameter
| Spesifikasi | Butiran |
| Saiz | Φ30mm*241.50mm (panjang) |
| Berat badan | 0.24KG |
| Bahan Utama | 316 Keluli Tahan Karat + POM |
| O ring: cincin viton + cincin getah | |
| Kabel: PVC | |
| Kadar Kalis Air | IP68 |
| Julat Pengukuran | pH :0.00~14.00;ORP: -1999~+1999mV |
| Mengukur Ketepatan | pH :±0.1;ORP: ±20mV larutan piawai |
| Resolusi | pH :0.01;ORP: 0.1mV |
| Output Data | RS 485, Modbus |
| kuasa | DC 12~24V, semasa < 30mA |
| Suhu Penyimpanan | 0℃~+60℃ |
| Suhu Bekerja | 0~50 ℃ |
| Julat Tekanan | ≤0.5Mpa |
| Cara Penentukuran | pH: Penentukuran dua titik atau tiga titik; ORP: penentukuran satu titik |
| Panjang Kabel | Kabel standard 5m, panjang lain boleh menjadi pilihan; |
| Tempoh Jaminan | 12 bulan |