SC202-A
BLYT
>> Informasjon
Online multiparameter Instrumentstøtte for å koble til en rekke digitale sensorer, for eksempel: pH, ORP, temperatur, ledningsevne, oppløst oksygen, selvrensende turbiditet, totalt oppløste faste stoffer, fluoridion, suspenderte faste stoffer, klorofyll, blågrønnalger, COD, saltholdighet, restklor, ammoniakknitrogen og andre parametere. Sensortypen identifiseres automatisk, og betjeningsgrensesnittet er enkelt å bruke.
>> Kjennetegn
7' skjerm, enkel betjening og vennlig grensesnitt;
Støtter typer digitale sensorer;
Automatisk identifikasjon av sensortype;
RS485, MODBUS
>> Parametere
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Materiale | Aluminiumslegering |
| Størrelse | 286*209,5*95 mm |
| Skjermstørrelse | 155*88 mm |
| Vekt | 2,5 kg |
| Arbeidstemperatur | 0-55 ℃ |
| Beskyttelsesnivå | IP65, Hylle i aluminiumslegering |
| Miljøfuktighet | <=80 % |
| Dataoverføring | RS485, MODBUS, 4G (avhenger av om den kan brukes i ditt lokale) |
| Strømforsyning | AC220V |
| Lokal lagring | Støtte |
| Sanntidsklokke | Støtte |
| Sensortype | Den støtter bare probene produsert av selskapet vårt, ikke andre merkevarer. Forby tilgang til andre merkers produkter for å unngå skader. |