S12-A
BLYT
>> Informasjon
Sensor for oppløst oksygen er basert på fluorescensslukkingsprinsippet. Konsentrasjonen av oksygenmolekyl kan beregnes ved å måle faseforskjellen mellom eksitasjonslys og referanselys og sammenligne med den interne kalibreringsverdien. Den er egnet for overflatevann, grunnvann, industrivann, avløpsvann og annen bruk.

>> Kjennetegn
Lave vedlikeholdskostnader, ikke nødvendig å erstatte membran og elektrolytt;
RS485-utgang, standard Mod-bus-protokoll;
Ingen oksygenforbruk, ingen strømningshastighet begrenset;
Automatisk temperaturkompensasjon, god stabilitet;
Optisk måling, rask respons;
Ingen forurensning, miljøverndeteksjon.
>> Parametere
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Størrelse | Φ22mm*152,70mm (lengde) |
| Vekt | 0,20 kg |
| Hovedmateriale | 316 rustfritt stål + POM |
| O-ring: vitonring+ gummiring | |
| Kabel: PVC | |
| Vanntett hastighet | IP68 |
| Måleområde | 0-200 % mettbarhet 0-20 mg/L |
| Målenøyaktighet | <±3 % |
| Oppløsning | 0,001mg/L-0,01mg/L (i henhold til rekkevidde) |
| Datautgang | RS 485, Modbus |
| Makt | DC 6~12V, strøm < 20mA |
| Lagringstemperatur | -20℃~+60℃ |
| Arbeidstemperatur | 0~50 ℃ |
| Trykkområde | ≤6bar |
| Kalibreringsmåte | Ett eller to punkts kalibrering |
| Kabellengde | 5m standardkabel, annen lengde kan være valgfri; |
| Garantiperiode | 12 måneder |