SC202-A
СВИНОВИЙ
>> Інформація
Підтримка багатопараметричних інструментів онлайн для підключення різноманітних цифрових датчиків, таких як: рН, ОВП, температура, провідність, розчинений кисень, каламутність самоочищення, загальна кількість розчинених твердих речовин, іон фтору, завислі тверді речовини, хлорофіл, синьо-зелені водорості, ХПК, солоність, залишковий хлор, аміачний азот та інші параметри. Тип датчика визначається автоматично, а інтерфейс роботи простий у використанні.
>> Характеристики
7' дисплей, просте керування та дружній інтерфейс;
Підтримує різні види цифрових датчиків;
Автоматичне визначення типу датчика;
RS485, MODBUS
>> Параметри
| Специфікація | Подробиці |
| матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розмір | 286*209,5*95 мм |
| Розмір дисплея | 155*88 мм |
| вага | 2,5 кг |
| Робоча температура | 0-55 ℃ |
| Рівень захисту | IP65, полиця з алюмінієвого сплаву |
| Вологість середовища | <=80% |
| Передача даних | RS485, MODBUS, 4G (залежно від того, чи можна його використовувати у вашій місцевості) |
| Блок живлення | AC220V |
| Локальне сховище | Підтримка |
| Годинник реального часу | Підтримка |
| Тип датчиків | Він підтримує лише зонди, вироблені нашою компанією, а не інші марки. Забороніть доступ до продуктів інших брендів, щоб уникнути будь-яких пошкоджень. |