S20-A
BLYT
>> Informasjon
TSS (Total Suspended Solids) Sensor bruker prinsippet om 45° spredt lysdeteksjon, RS485-kontakt og standard Modbus, med en god fordel med stort utvalg, selvrensende og gratis vedlikehold; Det kan brukes i vannverk filter tilbakespyling vann suspendert materiale måling; Vannkvalitetsovervåking i industrielle produksjonsprosesser; rutinemessig vannkvalitetsovervåking av overvann, grunnvann og ledningsnett.

>> Kjennetegn
Selvrensende visker for å redusere mikrobiell forurensning;
Sender ut 880nm nær-infrarødt lys, kan kompensere for påvirkning av prøvefarge;
Kontinuerlig måling, rask respons, egnet for kontinuerlig overvåking;
Mange områder for valg, kan møte forskjellige nøyaktighetskrav;
Fleksibel installasjon og enkel å betjene;
>> Parametere
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Størrelse | Φ32mm*162,90mm (lengde) |
| Vekt | 0,24 kg |
| Hovedmateriale | 316 rustfritt stål + POM |
| O-ring: vitonring+ gummiring | |
| Kabel: PVC | |
| Vanntett hastighet | IP68 |
| Måleområde | 0,01~5000mg/L |
| Temperatur: 0 ~ 50 ℃ | |
| Målenøyaktighet | 0~10mg/L:±0,1mg/L 10~100mg/L:leseverdi ±2% eller ±0,1mg/L ta den største 100~5000mg/L:leseverdi ±5% |
| Temperatur: ±0,5 ℃ | |
| Oppløsning | 0,01 mg/L |
| Temperatur: 0,1 ℃ | |
| Datautgang | RS 485, Modbus |
| Makt | DC 12~24V, strøm <30mA |
| Lagringstemperatur | -20℃~+60℃ |
| Arbeidstemperatur | 0~50 ℃ |
| Trykkområde | ≤1Mpa |
| Kalibreringsmåte | Ett eller to punkts kalibrering |
| Kabellengde | 5m standardkabel, annen lengde kan være valgfri; |
| Garantiperiode | 12 måneder |

| 1. Optisk målevindu |
| 2.Rengjøringsvisker |
| 3. Karosserihus Rustfritt stål |
| 4. NPT 3/4 gjenger |
| 5. Vanntett kontakt |