S12-A
СВИНОВИЙ
>> Інформація
Датчик розчиненого кисню заснований на принципі гасіння флуоресценції. Концентрацію молекули кисню можна обчислити, вимірявши різницю фаз між світлом збудження та еталонним світлом і порівнявши зі значенням внутрішнього калібрування. Він підходить для поверхневих вод, підземних вод, промислових вод, стічних вод та інших застосувань.

>> Характеристики
Низька вартість обслуговування, відсутність необхідності заміни діафрагми та електроліту;
Вихід RS485, стандартний протокол Mod-bus;
Ні споживання кисню, ні обмеження швидкості потоку;
Автоматична температурна компенсація, хороша стабільність;
Оптичне вимірювання, швидкий відгук;
Відсутність забруднення, виявлення захисту навколишнього середовища.
>> Параметри
| Специфікація | Подробиці |
| Розмір | Φ22 мм*152,70 мм (довжина) |
| вага | 0,20 кг |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 316 + POM |
| Ущільнювальне кільце: кільце з вітрону + гумове кільце | |
| Кабель: ПВХ | |
| Показник водонепроникності | IP68 |
| Діапазон вимірювання | 0-200% насичення 0-20 мг/л |
| Точність вимірювання | <±3% |
| роздільна здатність | 0,001 мг/л-0,01 мг/л (відповідно до діапазону) |
| Виведення даних | RS 485, Modbus |
| потужність | Постійний струм 6~12 В, струм < 20 мА |
| Температура зберігання | -20℃~+60℃ |
| Робоча температура | 0~50 ℃ |
| Діапазон тиску | ≤6 бар |
| Спосіб калібрування | Калібрування по одній або двох точках |
| Довжина кабелю | 5 м стандартного кабелю, інша довжина може бути необов'язковою; |
| Гарантійний термін | 12 місяців |