S33-A
СВИНОВИЙ
>> Інформація
Датчик COD із самоочищенням використовує принцип виявлення ультрафіолетового випромінювання для вимірювання органічних речовин у воді. Датчик має структуру подвійного оптичного шляху, яка може автоматично усувати перешкоди каламутності та навколишнього світла. Його перевага полягає в тому, що він довговічний, не потребує обслуговування, не потребує реагентів, не має попередньої обробки та має швидку відповідь. Його можна використовувати в поверхневих водах, підземних водах, муніципальних стічних водах, промислових стічних водах та інших застосуваннях, які потребують тривалого попередження та моніторингу ХПК.

>> Характеристики
Самоочищувальна віконна плівка з покриттям для зменшення мікробного забруднення;
Самоочисний склоочисник може вторинно очистити поверхню вікна;
Прилад реалізує автоматичну компенсацію фонового освітлення через систему подвійного променя;
Немає попередньої обробки зразка, швидкого аналізу реакції, без реагентів, без обладнання для відбору проб;
Швидка швидкість вимірювання, робота в реальному часі онлайн;
Відсутність вторинного забруднення, відсутність потреби в хімічних реагентах;
Низькі витрати на технічне обслуговування, гнучкий монтаж, простий і легкий у виготовленні.
>> Параметри
| Специфікація | Подробиці |
| Розмір | Φ45 мм * 215 мм (довжина) |
| вага | 0,74 кг |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 316 + POM |
| Ущільнювальне кільце: кільце з вітрону + гумове кільце | |
| Кабель: ПВХ | |
| Показник водонепроникності | IP68 |
| Діапазон вимірювання | 0,1~1000 мг/л (екв. KHP) (доступно 200 мг/л, 500 мг/л) |
| Температура: 0~50 ℃ | |
| Точність вимірювання | ±2% або 0,5 мг/л (екв. KHP) візьміть більший |
| Температура: ±0,5 ℃ | |
| резолюція | 0,1 мг/л (екв. KHP) |
| Температура: 0,1 ℃ | |
| Виведення даних | RS 485, Modbus |
| потужність | Постійний струм 12~24 В, струм < 50 мА |
| Температура зберігання | -20℃~+60℃ |
| Робоча температура | 0~50 ℃ |
| Діапазон тиску | ≤1 МПа |
| Довжина кабелю | 5 м стандартного кабелю, інша довжина може бути необов'язковою; |
| Гарантійний термін | 12 місяців |

| 1. Оптичне вимірювальне вікно |
| 2. Склоочисник |
| 3. Корпус з нержавіючої сталі |
| 4. Водонепроникний роз'єм |