S12-A
LEADMED
>> Informatie
De opgeloste zuurstofsensor is gebaseerd op het fluorescentie-uitdovingsprincipe. De concentratie van het zuurstofmolecuul kan worden berekend door het faseverschil tussen excitatielicht en referentielicht te meten en te vergelijken met de interne kalibratiewaarde. Het is geschikt voor oppervlaktewater, grondwater, industriewater, afvalwater en andere toepassingen.

>> Kenmerken
Lage onderhoudskosten, geen noodzaak om het membraan en de elektrolyt te vervangen;
RS485-uitgang, standaard Mod-bus-protocol;
Geen zuurstofverbruik, geen beperkte stroomsnelheid;
Automatische temperatuurcompensatie, goede stabiliteit;
Optische meting, snelle respons;
Geen vervuiling, detectie van milieubescherming.
>> Parameters
| Specificatie | Details |
| Maat | Φ22mm*152.70mm (lengte) |
| Gewicht | 0,20 kg |
| Hoofdmateriaal | 316 roestvrij staal + POM |
| O-ring: vitonring + rubberen ring | |
| Kabel: PVC | |
| Waterdicht tarief | IP68 |
| Meetbereik | 0-200% verzadigbaarheid 0-20 mg/l |
| Meetnauwkeurigheid | <±3% |
| Oplossing | 0,001 mg/l-0,01 mg/l (volgens bereik) |
| Gegevensuitvoer | RS485, Modbus |
| Stroom | DC 6~12V, stroom < 20mA |
| Opslagtemperatuur | -20℃~+60℃ |
| Werktemperatuur | 0~50℃ |
| Drukbereik | ≤6bar |
| Kalibratie manier | Eénpunts- of tweepuntskalibratie |
| Kabellengte | Standaardkabel van 5 m, andere lengte kan optioneel zijn; |
| Garantieperiode | 12 maanden |