S11-A
KURŞUNLU
>> Bilgi
Bulanıklık Sensörü, geniş aralık, kendi kendini temizleme ve ücretsiz bakım gibi iyi bir avantajla birlikte 90° saçılma ışık prensibini, RS485 ve standart Modbus'u benimser; Su şebekelerinde filtre tankı, ham su ve çökeltme tankında geri yıkama suyunun bulanıklık değerinin ölçülmesinde, endüstriyel üretimde su kalitesinin izlenmesinde ve yüzey suyu, yeraltı suyu ve boru şebekesinde düzenli su takibi amacıyla kullanılabilir.

>> Özellikler
Mikrobiyal kontaminasyonu azaltmak için kendi kendini temizleyen silecek;
880nm yakın kızılötesi ışık yayar, örnek rengin etkisini telafi edebilir;
Sürekli ölçüm, hızlı yanıt, sürekli izlemeye uygun;
Seçim için birçok aralık, farklı doğruluk gereksinimlerini karşılayabilir;
Esnek kurulum ve kullanımı kolay.
>> Parametreler
| Şartname | Detaylar |
| Boyut | Φ32mm*162,90mm (uzunluk) |
| Ağırlık | 0.24kg |
| Ana Malzeme | 316 Paslanmaz Çelik + POM |
| O halka: viton halka + kauçuk halka | |
| Kablo: PVC | |
| Su Geçirmezlik Oranı | IP68 |
| Ölçüm Aralığı | 0.01~4000NTU |
| Sıcaklık: 0~50°C | |
| Ölçüm Doğruluğu | 0~10NTU:±0.1NTU 10~100NTU:okuma değeri±%2 veya ±0.1NTUdaha büyük olanı alın 100~4000NTU:okuma değeri ±%5 |
| Sıcaklık: ±0,5°C | |
| Çözünürlük | 0-10NTU:0.01NTU; 10-100NTU:0.1NTU; 100-4000NTU: 1NTU |
| Sıcaklık: 0,1°C | |
| Veri Çıkışı | RS 485, Modbus |
| Güç | DC 12~24V, akım < 30mA |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50°C |
| Basınç Aralığı | ≤1Mpa |
| Kalibrasyon Yolu | Bir nokta veya iki nokta kalibrasyonu |
| Kablo Uzunluğu | 5m standart kablo, diğer uzunluklar isteğe bağlı olabilir; |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| 1. Optik ölçüm penceresi |
| 2. Temizleme sileceği |
| 3. Gövde muhafazası Paslanmaz çelik |
| 4. NPT 3/4 iplik |
| 5. Su geçirmez konektör |