| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
S11-A
LEADMED
>> Informatie
Troebelheidssensor maakt gebruik van het 90° verstrooiingslichtprincipe, RS485 en standaard Modbus, met een goed voordeel van een breed bereik, zelfreinigend en gratis onderhoud; Het kan worden gebruikt voor het meten van de troebelheidswaarde van terugspoelwater in filtertanks, ruwwater- en sedimentatietanks in waterleidingbedrijven, voor het bewaken van de waterkwaliteit in de industriële productie en voor regelmatige watermonitoring voor oppervlaktewater, grondwater en leidingnetwerken.

>> Kenmerken
Zelfreinigende wisser om microbiële besmetting te verminderen;
Zendt 880 nm nabij-infraroodlicht uit, kan de invloed van de monsterkleur compenseren;
Continue meting, snelle respons, geschikt voor continue monitoring;
Er zijn veel keuzemogelijkheden, die aan verschillende nauwkeurigheidseisen kunnen voldoen;
Flexibele installatie en eenvoudig te bedienen.
>> Parameters
| Specificatie | Details |
| Maat | Φ32mm*162.90mm (lengte) |
| Gewicht | 0,24 kg |
| Hoofdmateriaal | 316 roestvrij staal + POM |
| O-ring: vitonring + rubberen ring | |
| Kabel: PVC | |
| Waterdicht tarief | IP68 |
| Meetbereik | 0,01~4000NTU |
| Temperatuur: 0~50℃ | |
| Meetnauwkeurigheid | 0~10NTU:±0,1NTU 10~100NTU:leeswaarde±2% of ±0,1NTUneem de grotere 100~4000NTU:leeswaarde ±5% |
| Temperatuur: ±0,5℃ | |
| Oplossing | 0-10NTU: 0,01NTU; 10-100NTU: 0,1NTU; 100-4000NTU: 1NTU |
| Temperatuur: 0,1℃ | |
| Gegevensuitvoer | RS485, Modbus |
| Stroom | DC 12~24V, stroom < 30mA |
| Opslagtemperatuur | -20℃~+60℃ |
| Werktemperatuur | 0~50℃ |
| Drukbereik | ≤1 MPa |
| Kalibratie manier | Eénpunts- of tweepuntskalibratie |
| Kabellengte | Standaardkabel van 5 m, andere lengte kan optioneel zijn; |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| 1. Optisch meetvenster |
| 2. Reinigingswisser |
| 3. Lichaamsbehuizing Roestvrij staal |
| 4. NPT 3/4 draad |
| 5. Waterdichte connector |