S14-B
KURŞUNLU
>> Bilgi
S14-B pH sensörü, seçenek olarak yüksek stabiliteye sahip endüstriyel çevrimiçi elektrot ve dahili sıcaklık sensörünü benimser. Muhafaza malzemesi, paslanmaz çeliğin kabul edilmediği bazı uygulamalar için POM'dur ve RS485, MODBUS standart iletişim protokolü ile çalışır. Tek parametreli bir sensör olarak çalışabildiği gibi, su kalitesinin çevrimiçi uzun vadeli izlenmesi için bir su sisteminin içine de monte edilebilir.
Yüzey suyu, yeraltı suyu, belediye kanalizasyonu, endüstriyel atık su, akvaryum ve diğer uygulamalar için uygundur.

>> Özellikler
Birçok uygulamaya uygun kurulum yöntemleri desteği;
Seçenek için dahili sıcaklık parametresi;
Özel yapı tasarımı sensörün servis ömrünü uzatır;
Elektrotun düz kafalı mikro kabarcık tasarımı, temizlenmesi kolay ve daha sağlam;
RS485 iletişim arayüzü, standart Modbus protokolü, kurulumu kolaydır.
>> Parametreler
| Şartname | Detaylar |
| Boyut | Φ30mm*286,50mm (uzunluk) |
| Ağırlık | 0.3kg |
| Ana Malzeme | POM |
| O halka: viton halka + kauçuk halka | |
| Kablo: PVC | |
| Su Geçirmezlik Oranı | IP68 |
| Ölçüm Aralığı | 0.00~14.00 |
| Ölçüm Doğruluğu | ±0,1 |
| Çözünürlük | 0.01 |
| Veri Çıkışı | RS 485, Modbus |
| Güç | DC 12~24V, akım < 30mA |
| Depolama Sıcaklığı | 0~+60°C |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50°C |
| Basınç Aralığı | ≤0,5Mpa |
| Kalibrasyon Yolu | İki nokta veya üç nokta kalibrasyonu |
| Kablo Uzunluğu | 5m standart kablo, diğer uzunluklar isteğe bağlı olabilir; |
| Garanti Süresi | pH elektrodu 12 ay (özel durum dahil değildir) |

| 1. fiş |
| 2. NPT 3/4 iplik |
| 3. Gövde muhafazası POM |
| 4. Elektrot |
| 5. Koruyucu başlık |