S33-A
KURŞUNLU
>> Bilgi
Kendi kendini temizleyen COD sensörü, sudaki organik maddeyi ölçmek için UV emiliminin algılama prensibini kullanır. Sensör, bulanıklık ve ortam ışığının girişimini otomatik olarak ortadan kaldırabilen çift optik yol yapı tasarımını benimser. Uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen, reaktif içermeyen, ön işlem gerektirmeyen ve hızlı tepki hızı avantajına sahiptir. Yüzey suyu, yeraltı suyu, belediye kanalizasyonu, endüstriyel atık su ve KOİ'nin uzun süreli uyarısı ve izlenmesini gerektiren diğer uygulamalarda kullanılabilir.

>> Özellikler
Mikrobiyal kontaminasyonu azaltmak için kaplanmış kendi kendini temizleyen cam filmi;
Kendi kendini temizleyen silecek, pencere yüzeyini ikincil olarak temizleyebilir;
Cihaz, çift ışın sistemi aracılığıyla arka plan ışığının otomatik telafisini gerçekleştirir;
Numune ön işlemi yok, hızlı reaksiyon analizi yok, reaktif yok, numune alma ekipmanı yok;
Hızlı ölçüm hızı, gerçek zamanlı çevrimiçi çalışma;
İkincil kirlilik yok, kimyasal reaktiflere gerek yok;
Düşük bakım maliyeti, esnek kurulum, basit ve yapımı kolaydır.
>> Parametreler
| Şartname | Detaylar |
| Boyut | Φ45mm*215mm (uzunluk) |
| Ağırlık | 0.74kg |
| Ana Malzeme | 316 Paslanmaz Çelik + POM |
| O halka: viton halka + kauçuk halka | |
| Kablo: PVC | |
| Su Geçirmezlik Oranı | IP68 |
| Ölçüm Aralığı | 0,1~1000 mg/L (eşdeğer KHP) (200 mg/L, 500 mg/L mevcuttur) |
| Sıcaklık: 0~50°C | |
| Ölçüm Doğruluğu | ±%2 veya 0,5 mg/L (eşdeğer KHP)büyük olanı alın |
| Sıcaklık: ±0,5°C | |
| Çözünürlük | 0,1 mg/L (eşdeğer KHP) |
| Sıcaklık: 0,1°C | |
| Veri Çıkışı | RS 485, Modbus |
| Güç | DC 12~24V, akım < 50mA |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50°C |
| Basınç Aralığı | ≤1Mpa |
| Kablo Uzunluğu | 5m standart kablo, diğer uzunluklar isteğe bağlı olabilir; |
| Garanti Süresi | 12 ay |

| 1. Optik ölçüm penceresi |
| 2. Temizleme sileceği |
| 3. Gövde muhafazası Paslanmaz çelik |
| 4. Su geçirmez konektör |