S14-B
LEADMED
>> Informatie
S14-B pH-sensor maakt gebruik van een zeer stabiele industriële online-elektrode, ingebouwde temperatuursensor als optie. Het materiaal van de behuizing is POM voor sommige toepassingen waarbij roestvrij staal niet acceptabel is, werkt met RS485, MODBUS standaard communicatieprotocol. Het kan worden gebruikt als een enkele parametersensor, maar kan ook in een watersysteem worden geïnstalleerd voor online langetermijnmonitoring van de waterkwaliteit.
Geschikt voor oppervlaktewater, grondwater, gemeentelijk rioolwater, industrieel afvalwater, aquarium en andere toepassingen.

>> Kenmerken
Ondersteuning van soorten installatiemethoden, geschikt voor vele toepassingen;
Ingebouwde temperatuurparameter voor optie;
Speciaal structuurontwerp verlengt de levensduur van de sensor;
Microbelontwerp met platte kop van de elektrode, gemakkelijk schoon te maken en robuuster;
RS485-communicatie-interface, standaard Modbus-protocol, eenvoudig te installeren.
>> Parameters
| Specificatie | Details |
| Maat | Φ30mm*286.50mm (lengte) |
| Gewicht | 0,3 kg |
| Hoofdmateriaal | POM |
| O-ring: vitonring + rubberen ring | |
| Kabel: PVC | |
| Waterdicht tarief | IP68 |
| Meetbereik | 0,00~14,00 |
| Meetnauwkeurigheid | ±0,1 |
| Oplossing | 0.01 |
| Gegevensuitvoer | RS485, Modbus |
| Stroom | DC 12~24V, stroom < 30mA |
| Opslagtemperatuur | 0~+60℃ |
| Werktemperatuur | 0~50℃ |
| Drukbereik | ≤0,5 MPa |
| Kalibratie manier | Tweepunts- of driepuntskalibratie |
| Kabellengte | Standaardkabel van 5 m, andere lengte kan optioneel zijn; |
| Garantieperiode | pH-elektrode 12 maanden (bijzondere omstandigheid niet inbegrepen) |

| 1. stekker |
| 2. NPT 3/4 draad |
| 3. Carrosseriebehuizing POM |
| 4. Elektrode |
| 5. Beschermkap |