S200-C
BLYT
>> Informasjon
Den sammensatte ammoniakknitrogensensoren bruker den ioneselektive membranelektrodedeteksjonsmetoden. Deteksjonsdelen består av pH, temperatur, referanseelektrode og kaliumion (valgfritt) for å danne en sammensatt elektrode. Flere parametere i komposittelektroden kan modifiseres for å redusere interferens. Sensor før du forlater fabrikken er med intern kalibreringskurve, enkel å bruke. Det kan brukes mye i online kvalitetsovervåking av overflatevann, grunnvann, kommunalt kloakk og forurensningskilder.
>> Kjennetegn
Den sammensatte elektrodedesignen er gunstig for å eliminere påvirkningen av forstyrrende ioner;
Ingen prøveforbehandling, egnet for online overvåking;
Ny design av ionsensormembranhodet, lang levetidsløft;
Enkelt vedlikehold, elektrodemoduldesign, enkel betjening;
Valgfri rengjøringsenhet, reduser vedlikeholdsarbeidsmengden;
God reproduserbarhet, langsiktig stabilt arbeid.
>> Parametere
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Størrelse | Φ35mm*225mm (lengde) |
| Vekt | 0,25 kg |
| Hovedmateriale | POM |
| O-ring: vitonring+ gummiring | |
| Kabel: PVC | |
| Vanntett hastighet | IP68 |
| Måleområde | 0~1000mg/L (0~10mg/L, 0~100 mg/L for valgfritt) |
| Målenøyaktighet | ±3 % standardløsning |
| Oppløsning | 0,01 mg/L |
| Kompenserende parameter | Temperatur, pH, K+ (valgfritt) |
| Datautgang | RS 485, Modbus |
| Makt | DC 12~24V, strøm <50mA |
| Lagringstemperatur | -20℃~+60℃ |
| Arbeidstemperatur | 0~50 ℃ |
| Dybdeområde | ≤15 meters dybde |
| Kalibreringsmåte | Ett eller to punkts kalibrering |
| Kabellengde | 5m standardkabel, annen lengde kan være valgfri; |
| Garantiperiode | Sensorhus 12 måneder, pH, ammonium, referanseelektrode 6 måneder. |

| 1. Beskyttelseshette |
| 2. Måleelektrode |
| 3. Karosserihus Rustfritt stål |
| 4. Plugg |