| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Mengde: | |
S30-A
BLYT
>> Informasjon
pH/ORP/Temperature 3-i-1 vannsensor tar i bruk høystabil industriell online-elektrode, egnet for overflatevann, grunnvann, kommunalt kloakk, industrielt avløpsvann og andre applikasjoner.
Sensorkroppsmateriale kan velges SS316 eller Titanium.
med en sensor for å levere 3 parametere samtidig testing, og dermed spare mer tid.

>> Kjennetegn
Kjennetegn:
Støtte typer installasjonsmetoder, egnet for mange applikasjoner;
Ny design av dobbel saltbrostruktur forlenger levetiden til sensoren;
Mikrobobledesign med flatt hode av elektrode, lett å rengjøre og mer robust;
RS485 kommunikasjonsgrensesnitt, standard Modbus-protokoll, enkel å installere;
>> Parametere
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Størrelse | Φ30mm*241,50mm (lengde) |
| Vekt | 0,24 kg |
| Hovedmateriale | 316 rustfritt stål + POM |
| O-ring: vitonring+ gummiring | |
| Kabel: PVC | |
| Vanntett hastighet | IP68 |
| Måleområde | pH :0,00–14,00;ORP: -1999–+1999mV |
| Målenøyaktighet | pH :±0,1;ORP: ±20mV standardløsning |
| Oppløsning | pH :0,01;ORP: 0,1mV |
| Datautgang | RS 485, Modbus |
| Makt | DC 12~24V, strøm <30mA |
| Lagringstemperatur | 0℃~+60℃ |
| Arbeidstemperatur | 0~50 ℃ |
| Trykkområde | ≤0,5 MPa |
| Kalibreringsmåte | pH: Topunkts- eller trepunktskalibrering; ORP: ettpunktskalibrering |
| Kabellengde | 5m standardkabel, annen lengde kan være valgfri; |
| Garantiperiode | 12 måneder |