S33-A
BLYT
>> Informasjon
Den selvrensende COD-sensoren bruker deteksjonsprinsippet UV-absorpsjon for å måle det organiske materialet i vannet. Sensoren tar i bruk dobbel optisk banestruktur, som automatisk kan eliminere forstyrrelsen av turbiditet og omgivelseslys. Den har fordelen med lang levetid, vedlikeholdsfri, ingen reagens, ingen forbehandling og rask responshastighet. Den kan brukes i overflatevann, grunnvann, kommunalt kloakk, industrielt avløpsvann og andre applikasjoner som krever langvarig varsling og overvåking av COD.

>> Kjennetegn
Selvrensende vindusfilm belagt for å redusere mikrobiell forurensning;
Selvrensende vindusvisker kan sekundær rengjøre vindusoverflaten;
Instrumentet realiserer automatisk kompensasjon av bakgrunnslys gjennom dobbeltstrålesystem;
Ingen prøveforbehandling, rask reaksjonsanalyse, ingen reagenser, ingen prøvetakingsutstyr;
Rask måling hastighet, sanntid online arbeid;
Ingen sekundær forurensning, ikke behov for kjemiske reagenser;
Lave vedlikeholdskostnader, fleksibel installasjon, enkel og lett å konstruere.
>> Parametere
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Størrelse | Φ45mm*215mm (lengde) |
| Vekt | 0,74 kg |
| Hovedmateriale | 316 rustfritt stål + POM |
| O-ring: vitonring+ gummiring | |
| Kabel: PVC | |
| Vanntett pris | IP68 |
| Måleområde | 0,1~1000mg/L (tilsvarende KHP) (200mg/L, 500mg/L tilgjengelig) |
| Temperatur: 0 ~ 50 ℃ | |
| Målenøyaktighet | ±2 % eller 0,5 mg/L (tilsvarende KHP) ta den største |
| Temperatur: ±0,5 ℃ | |
| Oppløsning | 0,1 mg/L (tilsvarende KHP) |
| Temperatur: 0,1 ℃ | |
| Datautgang | RS 485, Modbus |
| Makt | DC 12~24V, strøm <50mA |
| Lagringstemperatur | -20℃~+60℃ |
| Arbeidstemperatur | 0~50 ℃ |
| Trykkområde | ≤1Mpa |
| Kabellengde | 5m standardkabel, annen lengde kan være valgfri; |
| Garantiperiode | 12 måneder |

| 1. Optisk målevindu |
| 2. Rengjøringsvisker |
| 3. Karosserihus Rustfritt stål |
| 4. Vanntett kontakt |