S200-C
KURŞUNLU
>> Bilgi
Bileşik amonyak nitrojen sensörü, iyon seçici membran elektrot algılama yöntemini benimser. Saptama kısmı, bir bileşik elektrot oluşturmak için pH, sıcaklık, referans elektrot ve potasyum iyonundan (isteğe bağlı) oluşur. Girişimi azaltmak için kompozit elektrottaki çeşitli parametreler değiştirilebilir. Fabrikadan çıkmadan önce sensör dahili kalibrasyon eğrisine sahiptir ve kullanımı kolaydır. Yüzey suyu, yeraltı suyu, belediye kanalizasyon ve kirlilik kaynaklarının çevrimiçi kalite izlemesinde yaygın olarak kullanılabilir.
>> Özellikler
Bileşik elektrot tasarımı, girişim yapan iyonların etkisini ortadan kaldırma açısından faydalıdır;
Numune ön işlemi yok, çevrimiçi izlemeye uygun;
Yeni iyon sensörü membranlı kafa tasarımı, uzun servis asansörü;
Kolay bakım, elektrot modülü tasarımı, basit kullanım;
İsteğe bağlı temizleme cihazı, bakım iş yükünü azaltır;
İyi tekrarlanabilirlik, uzun vadeli istikrarlı çalışma.
>> Parametreler
| Şartname | Detaylar |
| Boyut | Φ35mm*225mm (uzunluk) |
| Ağırlık | 0.25kg |
| Ana Malzeme | POM |
| O halka: viton halka + kauçuk halka | |
| Kablo: PVC | |
| Su Geçirmezlik Oranı | IP68 |
| Ölçüm Aralığı | 0~1000 mg/L (isteğe bağlı olarak 0~10 mg/L, 0~100 mg/L) |
| Ölçüm Doğruluğu | ±%3 standart çözelti |
| Çözünürlük | 0,01 mg/L |
| Telafi parametresi | Sıcaklık, pH, K+ (isteğe bağlı) |
| Veri Çıkışı | RS 485, Modbus |
| Güç | DC 12~24V, akım < 50mA |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50°C |
| Derinlik Aralığı | ≤15 metre derinlik |
| Kalibrasyon Yolu | Bir nokta veya iki nokta kalibrasyonu |
| Kablo Uzunluğu | 5m standart kablo, diğer uzunluklar isteğe bağlı olabilir; |
| Garanti Süresi | Sensör gövdesi 12 ay, pH, amonyum, referans elektrot 6 ay. |

| 1. Koruyucu kapak |
| 2. Ölçüm elektrodu |
| 3. Gövde muhafazası Paslanmaz çelik |
| 4. Fiş |