| Kullanılabilirlik: | |
|---|---|
| Miktar: | |
S30-A
KURŞUNLU
>> Bilgi
pH/ORP/Sıcaklık 3'ü 1 arada su sensörü, yüzey suyu, yeraltı suyu, belediye kanalizasyonu, endüstriyel atık su ve diğer uygulamalar için uygun, yüksek stabiliteye sahip endüstriyel çevrimiçi elektrotu kullanır.
Sensör gövdesi malzemesi SS316 veya Titanyum olarak seçilebilir.
Tek seferde 3 parametre sağlayan tek sensör ile daha fazla zaman tasarrufu sağlar.

>> Özellikler
Özellikler:
Birçok uygulamaya uygun kurulum yöntemleri desteği;
Yeni çift tuz köprüsü yapı tasarımı, sensörün servis ömrünü uzatır;
Elektrotun düz kafalı mikro kabarcık tasarımı, temizlenmesi kolay ve daha sağlam;
RS485 iletişim arayüzü, standart Modbus protokolü, kurulumu kolay;
>> Parametreler
| Şartname | Detaylar |
| Boyut | Φ30mm*241,50mm (uzunluk) |
| Ağırlık | 0.24kg |
| Ana Malzeme | 316 Paslanmaz Çelik + POM |
| O halka: viton halka + kauçuk halka | |
| Kablo: PVC | |
| Su Geçirmezlik Oranı | IP68 |
| Ölçüm Aralığı | pH :0.00~14.00;ORP: -1999~+1999mV |
| Ölçüm Doğruluğu | pH :±0,1;ORP: ±20mVstandart çözelti |
| Çözünürlük | pH :0,01;ORP: 0,1mV |
| Veri Çıkışı | RS 485, Modbus |
| Güç | DC 12~24V, akım < 30mA |
| Depolama Sıcaklığı | 0°C~+60°C |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~50°C |
| Basınç Aralığı | ≤0,5Mpa |
| Kalibrasyon Yolu | pH: İki nokta veya üç nokta kalibrasyonu; ORP: tek nokta kalibrasyonu |
| Kablo Uzunluğu | 5m standart kablo, diğer uzunluklar isteğe bağlı olabilir; |
| Garanti Süresi | 12 ay |