S200-C
СВИНОВИЙ
>> Інформація
Складний датчик азоту аміаку використовує метод виявлення іонселективного мембранного електрода. Частина виявлення складається з pH, температури, електрода порівняння та іонів калію (опціонально), щоб утворити складений електрод. Кілька параметрів композитного електрода можна змінити, щоб зменшити перешкоди. Датчик перед тим, як залишити завод, має внутрішню калібрувальну криву, простий у використанні. Його можна широко використовувати в онлайн-моніторингу якості поверхневих і підземних вод, міських стічних вод і джерел забруднення.
>> Характеристики
Комбінована конструкція електрода сприяє усуненню впливу заважаючих іонів;
Немає попередньої обробки зразків, підходить для онлайн-моніторингу;
Новий дизайн головки мембрани датчика іонів, тривалий термін експлуатації;
Простота обслуговування, конструкція електродного модуля, проста експлуатація;
Додатковий очисний пристрій, зменшує навантаження на обслуговування;
Хороша відтворюваність, довгострокова стабільна робота.
>> Параметри
| Специфікація | Подробиці |
| Розмір | Φ35 мм * 225 мм (довжина) |
| вага | 0,25 кг |
| Основний матеріал | POM |
| Ущільнювальне кільце: кільце з вітрону + гумове кільце | |
| Кабель: ПВХ | |
| Показник водонепроникності | IP68 |
| Діапазон вимірювання | 0~1000 мг/л (0~10 мг/л, 0~100 мг/л за бажанням) |
| Точність вимірювання | ±3% стандартний розчин |
| роздільна здатність | 0,01 мг/л |
| Компенсуючий параметр | Температура, pH, K+ (необов'язково) |
| Виведення даних | RS 485, Modbus |
| потужність | Постійний струм 12~24 В, струм < 50 мА |
| Температура зберігання | -20℃~+60℃ |
| Робоча температура | 0~50 ℃ |
| Діапазон глибин | Глибина ≤15 метрів |
| Спосіб калібрування | Калібрування по одній або двох точках |
| Довжина кабелю | 5 м стандартного кабелю, інша довжина може бути необов'язковою; |
| Гарантійний термін | Корпус датчика 12 місяців, pH, амоній, електрод порівняння 6 місяців. |

| 1. Захисний ковпачок |
| 2. Вимірювальний електрод |
| 3. Корпус з нержавіючої сталі |
| 4. Вилка |