| Наявність: | |
|---|---|
| кількість: | |
S30-A
СВИНОВИЙ
>> Інформація
Датчик pH/ОВП/температури води 3-в-1 використовує високостабільний промисловий онлайн-електрод, придатний для поверхневих вод, підземних вод, муніципальних стічних вод, промислових стічних вод та інших застосувань.
Матеріал корпусу датчика можна вибрати з нержавіючої сталі 316 або титану.
з одним датчиком для одночасного тестування 3 параметрів, що дозволяє заощадити більше часу.

>> Характеристики
Характеристики:
Підтримка різних методів встановлення, придатних для багатьох програм;
Нова конструкція структури подвійного сольового містка подовжує термін служби датчика;
Конструкція мікробульбашкового електрода з плоскою головкою, легка для очищення та більш міцна;
Інтерфейс зв'язку RS485, стандартний протокол Modbus, простий в установці;
>> Параметри
| Специфікація | Подробиці |
| Розмір | Φ30 мм * 241,50 мм (довжина) |
| вага | 0,24 кг |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 316 + POM |
| Ущільнювальне кільце: кільце з вітрону + гумове кільце | |
| Кабель: ПВХ | |
| Показник водонепроникності | IP68 |
| Діапазон вимірювання | pH: 0,00~14,00;ОВП: -1999~+1999 мВ |
| Точність вимірювання | pH: ±0,1;ОВП: ±20 мВ стандартний розчин |
| резолюція | pH: 0,01; ОВП: 0,1 мВ |
| Виведення даних | RS 485, Modbus |
| потужність | Постійний струм 12~24 В, струм < 30 мА |
| Температура зберігання | 0℃~+60℃ |
| Робоча температура | 0~50 ℃ |
| Діапазон тиску | ≤0,5 МПа |
| Спосіб калібрування | рН: двоточкове або триточкове калібрування; ОВП: калібрування за однією точкою |
| Довжина кабелю | 5 м стандартного кабелю, інша довжина може бути необов'язковою; |
| Гарантійний термін | 12 місяців |