S33-A
LEADMED
>> Informatie
De zelfreinigende CZV-sensor gebruikt het detectieprincipe van UV-absorptie om de organische stof in het water te meten. De sensor maakt gebruik van een dubbel optisch padstructuurontwerp, dat automatisch de interferentie van troebelheid en omgevingslicht kan elimineren. Het heeft het voordeel van een lange levensduur, onderhoudsvrij, geen reagens, geen voorbehandeling en een hoge reactiesnelheid. Het kan worden gebruikt in oppervlaktewater, grondwater, gemeentelijk rioolwater, industrieel afvalwater en andere toepassingen die langdurige waarschuwing en monitoring van CZV vereisen.

>> Kenmerken
Zelfreinigende raamfolie gecoat om microbiële besmetting te verminderen;
Zelfreinigende wisser kan het raamoppervlak secundair reinigen;
Het instrument realiseert automatische compensatie van achtergrondlicht via een dubbelstraalsysteem;
Geen monstervoorbehandeling, snelle reactieanalyse, geen reagentia, geen bemonsteringsapparatuur;
Hoge meetsnelheid, realtime online werken;
Geen secundaire vervuiling, geen behoefte aan chemische reagentia;
Lage onderhoudskosten, flexibele installatie, eenvoudig en gemakkelijk te bouwen.
>> Parameters
| Specificatie | Details |
| Maat | Φ45mm*215mm (lengte) |
| Gewicht | 0,74 kg |
| Hoofdmateriaal | 316 roestvrij staal + POM |
| O-ring: vitonring + rubberen ring | |
| Kabel: PVC | |
| Waterdicht tarief | IP68 |
| Meetbereik | 0,1 ~ 1000 mg/l (equivalent KHP) (200 mg/l, 500 mg/l beschikbaar) |
| Temperatuur: 0~50℃ | |
| Meetnauwkeurigheid | ±2% of 0,5 mg/l (equiv. KHP) neem de grotere |
| Temperatuur: ±0,5℃ | |
| Oplossing | 0,1 mg/l (equivalent KHP) |
| Temperatuur: 0,1℃ | |
| Gegevensuitvoer | RS485, Modbus |
| Stroom | DC 12~24V, stroom < 50mA |
| Opslagtemperatuur | -20℃~+60℃ |
| Werktemperatuur | 0~50℃ |
| Drukbereik | ≤1 MPa |
| Kabellengte | Standaardkabel van 5 m, andere lengte kan optioneel zijn; |
| Garantieperiode | 12 maanden |

| 1. Optisch meetvenster |
| 2. Reinigingsdoekje |
| 3. Lichaamsbehuizing Roestvrij staal |
| 4. Waterdichte connector |