| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
S30-A
LEADMED
>> Informatie
De 3-in-1 watersensor pH/ORP/temperatuur maakt gebruik van een zeer stabiele industriële online-elektrode, geschikt voor oppervlaktewater, grondwater, gemeentelijk rioolwater, industrieel afvalwater en andere toepassingen.
Het sensorlichaamsmateriaal kan gekozen worden uit SS316 of Titanium.
met één sensor om 3 parameters tegelijk te testen, om zo meer tijd te besparen.

>> Kenmerken
Kenmerken:
Ondersteuning van soorten installatiemethoden, geschikt voor vele toepassingen;
Nieuw ontwerp met dubbele zoutbrugstructuur verlengt de levensduur van de sensor;
Microbelontwerp met platte kop van de elektrode, eenvoudig schoon te maken en robuuster;
RS485-communicatie-interface, standaard Modbus-protocol, eenvoudig te installeren;
>> Parameters
| Specificatie | Details |
| Maat | Φ30mm*241.50mm (lengte) |
| Gewicht | 0,24 kg |
| Hoofdmateriaal | 316 roestvrij staal + POM |
| O-ring: vitonring + rubberen ring | |
| Kabel: PVC | |
| Waterdicht tarief | IP68 |
| Meetbereik | pH: 0,00~14,00; ORP: -1999~+1999mV |
| Meetnauwkeurigheid | pH: ± 0,1; ORP: ± 20 mV standaardoplossing |
| Oplossing | pH: 0,01; ORP: 0,1 mV |
| Gegevensuitvoer | RS485, Modbus |
| Stroom | DC 12~24V, stroom < 30mA |
| Opslagtemperatuur | 0℃~+60℃ |
| Werktemperatuur | 0~50℃ |
| Drukbereik | ≤0,5 MPa |
| Kalibratie manier | pH: tweepunts- of driepuntskalibratie; ORP: éénpuntskalibratie |
| Kabellengte | Standaardkabel van 5 m, andere lengte kan optioneel zijn; |
| Garantieperiode | 12 maanden |